چهارشنبه , اکتبر 5 2022
آخرین خبرها

رویدادها

رویداد‌های مرتبط با گل و گلدون شامل نمایشگاه‌های کشاورزی و باغبانی، نمایشگاه‌های گل و گیاه، نمایشگاه‌های میوه و سبزیجات، نمایشگاه‌های مواد غذایی و بسته بندی، کار گاه‌های آموزشی و کنفرانس‌ها و رویداد‌های علمی‌ در زیر لیست شده اند.

به اطلاع دوستان عزیز, تجار و فعالان در زمینه های مختلف کشاورزی میرساند که در سال ۲۰۱۴ تیم‌ گل و گلدون از بازدیدکنندگان نمایشگاه مکانیزاسیون هلند، Fruit Logistica و نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، فن آوری و تجهیزات IPM Essen خواهد بود. بنابراین اگر در امر سفارش کالا نیاز خاصی‌ دارید میتوانید از طریق این فرم با ما تماس بگیرید.

در حل حاضر امکان جستجو در رویدادها بر اساس کشور، استان و شهر فراهم شده است.

No Events

یکی‌ از اهداف گل و گلدون آن است که متخصصان و عموم مردم بتوانند به راحتی از رویداد‌های مرتبط با گل و گلدون اطلاع یابند. این رویداد‌ها میتواند شامل نمایشگاه‌های کشاورزی و باغبانی، نمایشگاه‌های گل و گیاه، نمایشگاه‌های میوه و سبزیجات، نمایشگاه‌های مواد غذایی و بسته بندی، کار گاه‌های آموزشی و کنفرانس‌ها و رویداد‌های علمی‌ باشد.

شما هم میتوانید رویداد‌های مرتبطی را که از آن آگاهید برای ما بفرستید. کافی‌ است اطلاعاتی‌ شامل نام رویداد، تاریخ و محل برگزاری آنرا از طریق این فرم برای ما ارسال کنید. رویداد مورد نظر شما حداکثر پس از دو روز کاری در لیست رویدادها قرار خواهد گرفت.

دعوت به همکاری

دیدگاهتان را بنویسید:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.